Jørgensen, Knut(1937-1991)
Komposisjon med figurer og dyr 1978
Olje på lerret
54x42
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1978
Vurdering
NOK 30 000
Olje på lerret
54x42
Vurdering
NOK 30 000