Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Jørgensen, Knut(1937-1991)
Komposisjon med figurer og dyr 1978

Olje på lerret
54x42
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1978

Vurdering
NOK 30 000