Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Sjalusi II
Munch, Edvard (1863-1944)
Sjalusi II

Litografi trykket i svart på tynt Japan papir
Arket: 573x740-745 mm Motivet: 465x570 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: Lashaly 1906-1908
1896
Woll 69 b.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 500 000

Tilslag NOK 1 950 000