Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Nøytralien

Fargelitografi trykket i mørkeblått, rosa og
Arket: 914x680 mm Motivet: 540x500 mm
olivengrønt på tykt hvitt papir Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1915.
Woll 527 B.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 190 000