Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Etter Bergens brann I

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 328x457 mm Motivet: 212x348 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1916.
Woll 575.

Vurdering

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Tilslag NOK 44 000