Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Døden i sykeværelset
Munch, Edvard (1863-1944)
Døden i sykeværelset

Litografi trykket i svart på tynt Japanpapir
Arket: 420x690 mm Motivet: 400x550 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 65.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 520 000