Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Kvinne med rødt hår og grønne øyne. Synden

Fargelitografi trykket i gult, rødt og grønt på
Arket: 785x491-493 mm Motivet: 695x400 mm
tynt Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 198.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000 000–1 500 000

Tilslag NOK 500 000 med forbehold