Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Kvinnen
Munch, Edvard (1863-1944)
Kvinnen

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 497x647 mm Motivet: 458x593 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1899
Woll 147 II.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Tilslag NOK 700 000