Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Munch, Edvard (1863-1944)
Vampyr II

Fargelitografi og fargetresnitt trykket i svart,
Arket: 467-474x647 mm Motivet: 387x557 mm
rødt (litografi) blått, grønt og gult (tresnitt) på tynt beige Japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1895/1902.
Woll 41.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 200 000–1 500 000

Tilslag NOK 1 200 000