August Strindberg
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt japan
Arket: 645x465 mm Motivet: 510x365 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1896
Woll 66.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00