Nerdrum, Odd(1944-)
Sovende kjærlighetspar
Litografi, lysmål
60x60
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.h.: 65/80.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 12 500
Litografi, lysmål
60x60
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Nummerert nede t.h.: 65/80.
Vurdering
NOK 10 000