Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
Gråtende kvinne

Litografi trykket i svart på middels tynt riflet
Arket: 590x490 mm Motivet: 400x368 mm
gulhvitt papir Signert med blyant nede t. h.: Edvard Munch

1930
Woll 713.

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Tilslag NOK 160 000