Munch-Auksjonen 2013, del 1

Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Fiolinkonserten
Munch, Edvard (1863-1944)
Fiolinkonserten

Litografi trykket i svart på middels tynt hvitt
Arket: 525x638 mm Motivet: 474x543 mm
papir Signert med blyant nede t. h.: Edv Munch

1903
Woll 243 a II.

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Tilslag NOK 400 000