Auksjon onsdag 5. juni 2013 kl 20:00
På kjærlighetens bølger

Litografi trykket i svart på tynt Japanpapir
Arket: 435-443x602-607 mm Motivet: 312x422 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 81.

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Auksjonert onsdag 5. juni 2013 kl 20:00

Tilslag NOK 1 150 000