Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett
Litografi, lysmål
80x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Påtegnet nede på arket: PT.
Vurdering
NOK 10 000
Tilslag NOK 14 000
Litografi, lysmål
80x61
Signert nede t.h.: Nerdrum.
Påtegnet nede på arket: PT.
Vurdering
NOK 10 000