Hamsun, Tore(1912-1995)
Julen 1992
Olje på lerret
65x80
Signert og datert nede t.v.: T. Hamsun -92
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
65x80
Vurdering