Gude, Nils(1859-1908)
Haveinteriør med spaserende, lesende kvinne 1878
Olje på papir, oppklebet på plate
16x15,5
Signert og datert nede t.h.: Nils Gude 1878.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000