Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Gude, Nils(1859-1908)
Haveinteriør med spaserende, lesende kvinne 1878

Olje på papir, oppklebet på plate
16x15,5
Signert og datert nede t.h.: Nils Gude 1878.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000