Johannessen, Jens(1934-)
Masken 1972
Olje på lerret
200x160
Signert og datert nede t.v.: JJ 72
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 1 100 000
Olje på lerret
200x160
Vurdering
NOK 800 000–1 000 000