Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Johannessen, Jens(1934-)
Masken 1972

Olje på lerret
200x160
Signert og datert nede t.v.: JJ 72

Vurdering
NOK 800 000–1 000 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 1 100 000