Uchermann, Karl(1855-1940)
To hunder
Olje på lerret
95x107
Signert nede t.h.: Karl Uchermann.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 54 000
Olje på lerret
95x107
Vurdering