Schyberg Olsen, Sverre(1971-)
Edvard Munch, portrett
Olje på lerret
90x90
Signert nede t.v.: Sverre Schyberg Olsen
Signert, datert og påtegnet av kunstneren på baksiden av lerretet: "Sverre Schyberg Olsen 2013 Edvard Munch".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 34 000