Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Kvinne i elvelandskap

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Antagelig er motivet fra i nærheten av Quimperlé.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 80 000