Bergslien, Knud(1827-1908)
To gutter med en ravn
Olje på lerret
31x44
Signert nede t.h.: K. Bergslien
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på lerret
31x44
Vurdering