Nupen, Kjell(1955-2014)
Olje på lerret
109x79
Signert nede t.h.: K Nupen.
Signert og datert på baksiden av lerretet: "K Nupen 1991".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 28 000 med forbehold