Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Landskap med hus 1872

Olje på lerret, oppklebet på plate
19x26
Signert og datert nede t.h.: CS 72

Antagelig fra Jylland.

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000