Skredsvig, Christian(1854-1924)
Landskap med hus 1872
Olje på lerret, oppklebet på plate
19x26
Signert og datert nede t.h.: CS 72
Antagelig fra Jylland.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
19x26
Antagelig fra Jylland.
Vurdering