Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Litografi med håndkolorering, lysmål
38x45
Signert nede t.h.: Weidemann

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000