Lundeby, Alf(1870-1961)
Holme, Lillehammer 1916
Olje på lerret
88x98
Signert og datert nede t.v.: Alf Lundeby juni 1916 Stedsbestemt nede t.h.: Holme, Lillehammer
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 62 000