Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Holme, Lillehammer 1916

Olje på lerret
88x98
Signert og datert nede t.v.: Alf Lundeby juni 1916 Stedsbestemt nede t.h.: Holme, Lillehammer

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 62 000