Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Portrett av D. H. Kahnweiler, II 1957

Litografi
Arket: 65,5x50,5 cm Motivet: 65x49,5 cm
Signert i rødt nede t.v.: Picasso Datert i trykket oppe t.h.: 3.6.57.

Nummerert nede t.h.: 28/50.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00