Astrup, Nikolai(1880-1928)
Fra Sunde
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: N. Astrup
Kunstnerforbundet, "Kunstnerforbundet 50 år", Oslo 1961, kat.nr. 11 med tittel: "Vår i Jølster".
Vurdering
NOK 500 000–700 000
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 680 000