Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Fra Sunde
Astrup, Nikolai (1880-1928)
Fra Sunde

Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: N. Astrup

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, "Kunstnerforbundet 50 år", Oslo 1961, kat.nr. 11 med tittel: "Vår i Jølster".

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 680 000