Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1913
Olje på lerret
40x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1913
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
40x80
Vurdering