Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Seilskute ved kyst 1913

Olje på lerret
40x80
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1913

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 42 000