Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Aften ved tjernet 1882

Olje på lerret
43x59
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. Ddf. 1882.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "A. Askevold "Aften ved Tjernet" Sundfjord".

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 54 000