Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Småbruk 1893
Olje på lerret
45x59
Signert og datert nede t.h.: Jørgen Sørensen 93
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
45x59
Vurdering