Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Småbruk 1893

Olje på lerret
45x59
Signert og datert nede t.h.: Jørgen Sørensen 93

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 14 000