Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fiskevær i midnattsol 1881

Olje på lerret
67x103
Signert og datert nede t.h.: A Normann Ddf 1881

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 35 000