Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Fra Geirangerfjellet ved Dyrvasshytta 1937
Olje på lerret
74x63
Signert og datert nede t.h.: S. Hjertsen-37.
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av blindrammen.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 1 800