Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Fra Geirangerfjellet ved Dyrvasshytta 1937

Olje på lerret
74x63
Signert og datert nede t.h.: S. Hjertsen-37.

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av blindrammen.

Vurdering
NOK 1 000

Tilslag NOK 1 800