Picasso, Pablo(1881-1973)
Hestekvinnen 1960
Litografi, lysmål
52x66
Signert nede t.h.: Picasso Datert oppe t.h.: 21.-22.4.60.
Nummerert nede t.v.: 36/200.
Bloch 999, med tittel: "L'Ecuyère".
Annen tittel brukt: "The Horsewoman".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 26 000