Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Tiltrekning I
Munch, Edvard (1863-1944)
Tiltrekning I

Litografi trykket i svart på tynt hvitt japanpapir
Arket: 506x385-387 mm Motivet: 472x355 mm
, doublert Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1896
Woll 75.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 260 000