Widerberg, Frans(1934-2017)
Fra Algerie
Olje på lerret
38x51
Signert nede t.h.: FW
Påtegnet nede t.v.: Algerie.
Vurdering
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
38x51
Signert nede t.h.: FW
Påtegnet nede t.v.: Algerie.
Vurdering