Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Fra Algerie

Olje på lerret
38x51
Signert nede t.h.: FW

Påtegnet nede t.v.: Algerie.

Vurdering

Tilslag NOK 8 500