Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Teaterprogram: Peer Gynt

Litografi trykket i brunt på tynt gulhvitt papir
Arket: 252x320 mm Motivet: 247x298 mm
Signert i stenen nede t.v.: E Munch

1896
Woll 82.

Vurdering

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Tilslag NOK 95 000