Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
To mennesker

Litografi trykket i rødbrunt på middels tykt beige
Arket: 816-818x693 mm Motivet: 635x595 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1920
Woll 659.

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Tilslag NOK 380 000