Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Helge Rode

Litografi trykket i svart på tykt gulhvitt
Arket: 471x338-343 mm Motivet: 335x210 mm
japanpapir Usignert

1908-09
Woll 310 A.

Vurdering

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Tilslag NOK 19 000