Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Hjem fra skolen

Akvarell og tusj på tynt gulhvitt papir
Arket: 283x393 mm
Usignert

Ca 1916-20.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 200 000