Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Henrik Ibsen på Grand Café
Munch, Edvard (1863-1944)
Henrik Ibsen på Grand Café

Litografi trykket i svart på tynt hvitt
Arket: 588x707 mm Motivet: 434x591
japanpapir Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

1902
Woll 200.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 460 000