Munch-Auksjonen 2013, del 2

Auksjon torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Løvetemmeren

Litografi trykket i svart på middels tynt blågrått
Arket: 632x637 mm Motivet: 490x500 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv Munch

Påtegnet med blyant nede t.v.: "No 1. 13/12 1916 Nielsen".
1916
Woll 598 D.

Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000