Nøytralien
Fargelitografi trykket i mørkeblått, rosa og
Arket: 665x525 mm Motivet: 540x500 mm
olivengrønt på middels tynt gulhvitt papir Signert i platen nede t.h.: E. M.
1915
Woll 527.
Vurdering
Auksjonert torsdag 12. desember 2013 kl 15:00
Tilslag NOK 105 000