Picasso, Pablo(1881-1973)
Minotaure caressant une Dormeuse 1933
Radering
Arket: 34,3x44,6
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.v.: 18 juin XXXIII
Vannmerke: Vollard. Fra 18. juni 1933
Bloch 201. S.V. 93.
Vurdering
NOK 350 000–450 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00
Tilslag NOK 300 000