Picasso, Pablo(1881-1973)
Minotaure caressant une Femme 1933
Radering
Arket: 34x44,5
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.v.: 18 mai XXXIII
Vannmerke: Picasso. Fra 18. mai 1933.
Bloch 191. S.V. 84.
Vurdering
NOK 200 000–250 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00