Picasso, Pablo(1881-1973)
Flutiste et trois femmes nues 1932
Radering
Arket: 34x45
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.h.: 21 juillet XXXII
Vannmerke: Vollard. Fra 21. juli 1932.
Bloch 144. S.V. 11.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00
Tilslag NOK 70 000