Picasso, Pablo(1881-1973)
Flutiste et trois femmes nues 1932

Radering
Arket: 34x45
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.h.: 21 juillet XXXII

Vannmerke: Vollard. Fra 21. juli 1932.
Bloch 144. S.V. 11.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Tilslag NOK 70 000