Picasso, Pablo(1881-1973)
Sculpteur avec Coupe et Modele accroupi 1933

Radering
Arket: 44,5x34
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen oppe t.v.: 21 mars XXXIII

Vannmerke: Vollard. Fra 21. mars 1933.
Bloch 152. S.V. 44.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Tilslag NOK 78 000