Picasso, Pablo(1881-1973)
Faune devoilant une Femme 1936

Radering
Arket: 33,8x44,3
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen nede t.h.: 12 juin XXXVI

Vannmerke: Picasso. Fra 12. juni 1936.
Bloch 230. S.V. 27.

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00