Picasso, Pablo(1881-1973)
Le Viol, V 1933
Radering
Arket: 34x45
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen oppe t.v.: 23 avril XXXIII
Vannmerke: Vollard. Fra 23. april 1933.
Bloch 182. S.V. 31.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00
Tilslag NOK 60 000