Nesch, Rolf(1893-1975)
Musikere
Fargemetalltrykk Colour metal print
Arket: 49,5x64,5
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch.
Nummerert og påtegnet med blyant nede t.v.: 3/8 Tiré par l'artiste. Påtegnet med annen tittel og datert med blyant nede på midten: Dance 1955.
Helliesen/Sørensen 768.
Vurdering
NOK 45 000–55 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00