Nesch, Rolf(1893-1975)
Teatergarderobe, venstre del - left panel
Fargemetalltrykk
Arket: 64,5x49,5
Signert med blyant nede t.h.: Rolf Nesch
Påtegnet med blyant nede t.v.: Tiré par l'artiste. Påtegnet med tittel og datert med blyant nede på midten: Teatergarderobe 1947/48 trykk fra 1969.
Helliesen/Sørensen 646.
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00